35.Šachová olympiáda Bled
25.10.-11.11.2002, Slovinsko |
Individuálne výsledky českých a slovenských hráčov
8.kolo
8.3 27 Slovakia 2-2 19 Bosnia and Herzegovina 1 GM Movsesian Sergei 2651 1-1 GM Nikolic Predrag 2661 2 GM Timoscenko Gennadij 2509 1-1 GM Kurajica Bojan 2548 3 IM Markos Jan 2480 1-1 GM Dizdarevic Emir 2520 4 GM Plachetka Jan 2444 1-1 IM Bistric Faruk 2484 8.4 9 Armenia 11-21 17 Czech Republic 1 GM Lputian Smbat 2627 1-1 GM Hracek Zbynek 2607 2 GM Sargissian Gabriel 2568 1-1 GM Babula Vlastimil 2590 3 GM Minasian Artashes 2560 0-1 GM Navara David 2567 4 GM Anastasian Ashot 2555 1-1 GM Haba Petr 2534 8.4 14 Vietnam 2-1 19 Czech Republic 1 WGM Hoang Thanh Trang 2420 1-0 WGM Jackova Jana 2361 2 WIM Le Kieu Thien Kim 2334 1-1 WGM Krupkova Petra 2296 3 Nguyen Thi Thanh An 2316 1-1 WIM Sikorova Olga 2292 8.8 13 Hungary 2-1 20 Slovakia 1 WGM Vajda Szidonia 2365 1-1 WGM Pokorna Regina 2362 2 WGM Lakos Nikoletta 2350 1-1 WGM Hagarova Zuzana 2333 3 WGM Gara Anita 2315 1-0 Mrvova Alena 2236
7.kolo
CZE | - | ROM watch | |
Hracek Zbynek (2607) | - | Nisipeanu Liviu-Dieter (2613 ) | 1/2 |
Istratescu Andrei (2615) | - | Babula Vlastimil (2590 ) | 1/2 |
Oral Tomas (2546) | - | Nevednichy Vladislav (2555 ) | 1-0 |
Parligras Mircea (2490) | - | Vokac Marek (2507 ) | 1-0 |
SVK | - | MKD watch | |
Movsesian Sergei (2651) | - | Georgiev Kiril (2658 ) | N/A |
Georgiev Vladimir (2501) | - | Ftacnik Lubomir (2603 ) | 0-1 |
Timoscenko Gennadij (2509) | - | Nedev Trajce (2481 ) | 1-0 |
Stanojoski Zvonko (2482) | - | Plachetka Jan (2444 ) | 1/2 |
CZE | - | GRE watch | |
Jackova Jana (2361) | - | Botsari Anna-Maria (2320 ) | 1-0 |
Makropoulou Marina (2272) | - | Krupkova Petra (2296 ) | 1/2 |
Ptacnikova Lenka (2224) | - | Fakhiridou Ekaterini (2313 ) | 1-0 |
SVK | - | SLO watch | |
Hagarova Zuzana (2333) | - | Krivec Jana (2269 ) | 1-0 |
Kaps Darja (2224) | - | Mrvova Alena (2236 ) | N/A |
Ciganikova Andrea (2170) | - | Srebrnic Ana (2241 ) | 0-1 |
ICS | - | CRC watch | |
Gonchar Svetlana (0 ) | - | Lowsky Sofia (0 ) | 1-0 |
Da Bosco Carla (0 ) | - | Ryvova Anna (0 ) | 1/2 |
Nazarova Olga (0 ) | - | Gonzales Eva (0 ) | 1-0 |
6.kolo
CZE | - | HUN | |
Babula Vlastimil (2590) | - | Polgar Judit (2685 ) | 1/2 |
Almasi Zoltan (2672) | - | Navara David (2567 ) | 1/2 |
Oral Tomas (2546) | - | Gyimesi Zoltan (2596 ) | 1-0 |
Acs Peter (2591) | - | Haba Petr (2534 ) | 1/2 |
LTU | - | SVK | |
Rozentalis Eduardas (2563) | - | Movsesian Sergei (2651 ) | 1/2 |
Ftacnik Lubomir (2603) | - | Sulskis Sarunas (2576 ) | 1-0 |
Kveinys Aloyzas (2530) | - | Markos Jan (2480 ) | 1-0 |
Manik Mikulas (2419) | - | Zagorskis Darius (2481 ) | 1/2 |
FRA | - | CZE | |
Skripchenko-Lautier Almir (2497) | - | Jackova Jana (2361 ) | 1-0 |
Sikorova Olga (2292) | - | Sebag Marie (2362 ) | 0-1 |
Te-Llalemand Rosa (2301) | - | Ptacnikova Lenka (2224 ) | 1/2 |
MDA | - | SVK | |
Petrenko Svetlana (2349) | - | Pokorna Regina (2362 ) | 1/2 |
Hagarova Zuzana (2333) | - | Sheremetieva Marina (2329 ) | 1-0 |
Partac Elena (2205) | - | Ciganikova Andrea (2170 ) | 1/2 |
IPC | - | EST | |
Shliahtich Galina (2197) | - | Piarnpuu Leili (2230 ) | 1/2 |
Bashkite Viktoria (2136) | - | Tallova Ivana (2153 ) | 0-1 |
Melnik Galina (2144) | - | Brokko-Olde Margit (2156 ) | 1-0 |
BRU | - | ICS | |
Pg Mohd Omar Dk Qalila (0 ) | - | Rossinskaya Ljudmilla (0 ) | 1/2 |
Ryvova Anna (0 ) | - | Zainal Fahrah Atiyah (0 ) | 1-0 |
Leong Wel Zhen (0 ) | - | Nazarova Olga (0 ) | 0-1 |
5.kolo
5.3 17 Czech Republic 2-2 3 Ukraine 1 GM Hracek Zbynek 2607 1-1 GM Ponomariov Ruslan 2743 2 GM Babula Vlastimil 2590 0-1 GM Ivanchuk Vassily 2709 3 GM Navara David 2567 1-1 GM Baklan Vladimir 2607 4 GM Vokac Marek 2507 1-0 GM Neverov Valeriy 2601 5.8 27 Slovakia 3-1 23 Uzbekistan 1 GM Movsesian Sergei 2651 1-1 GM Kasimdzhanov Rustam 2653 2 GM Ftacnik Lubomir 2603 1-1 GM Zagrebelny Sergey 2525 3 IM Markos Jan 2480 1-0 GM Iuldachev Saidali 2511 4 IM Manik Mikulas 2419 1-0 GM Dzhumaev Marat 2495 5.4 19 Czech Republic 2-1 34 Argentina 1 WGM Krupkova Petra 2296 1-1 WFM Lujan Carolina 2226 2 WIM Sikorova Olga 2292 1-1 WIM Burijovich Liliana 2188 3 WGM Ptacnikova Lenka 2224 1-0 WFM Meza Anahi 2040 5.7 7 Yugoslavia 2-1 20 Slovakia 1 WGM Bojkovic Natasa 2424 1-0 WGM Pokorna Regina 2362 2 WGM Prudnikova Svetlana 2407 1-1 WGM Hagarova Zuzana 2333 3 WIM Benderac Ana 2300 1-1 Ciganikova Andrea 2170 5.26 40 Philippines 11-11 44 IPCA 1 WIM Caoili Arianne 2309 0-1 WFM Shliahtich Galina 2197 2 WIM Mendoza Beverly 2132 1-1 Tallova Ivana 2153 3 Lomibao J Sherrie 2081 1-0 WFM Melnik Galina 2144 5.38 91 ICSC 1-2 51 Brazil 1 Rossinskaya Ljudmilla 0 1-1 Chang Suzana 2147 2 Gonchar Svetlana 0 0-1 WIM Chaves Joara 2080 3 Ryvova Anna 0 1-1 Santana Iara 0
4.kolo
4.8 | 27 | Slovakia | 11-21 | 14 | Romania | ||
1 | GM | Movsesian Sergei | 2651 | 1-1 | GM | Istratescu Andrei | 2615 |
2 | GM | Ftacnik Lubomir | 2603 | 1-1 | GM | Marin Mihail | 2556 |
3 | GM | Timoscenko Gennadij | 2509 | 0-1 | GM | Vajda Levente | 2576 |
4 | IM | Manik Mikulas | 2419 | 1-1 | GM | Parligras Mircea | 2490 |
4.9 | 32 | Bulgaria | 1-3 | 17 | Czech Republic | ||
1 | GM | Spasov Vasil | 2591 | 1-1 | GM | Hracek Zbynek | 2607 |
2 | GM | Delchev Aleksander | 2560 | 0-1 | GM | Navara David | 2567 |
3 | IM | Radulski Julian | 2487 | 1-1 | GM | Oral Tomas | 2546 |
4 | IM | Petrov Marijan | 2513 | 0-1 | GM | Haba Petr | 2534 |
4.6 | 19 | Czech Republic | 21-1 | 4 | Ukraine | ||
1 | WGM | Jackova Jana | 2361 | 1-1 | WGM | Zhukova Natalia | 2436 |
2 | WGM | Krupkova Petra | 2296 | 1-0 | WGM | Zatonskih Anna | 2421 |
3 | WIM | Sikorova Olga | 2292 | 1-0 | WGM | Gaponenko Inna | 2411 |
4.7 | 20 | Slovakia | 11-11 | 10 | Germany | ||
1 | WGM | Pokorna Regina | 2362 | 1-1 | WGM | Kachiani-Gersinska Ketino | 2439 |
2 | WGM | Hagarova Zuzana | 2333 | 1-1 | WGM | Paehtz Elisabeth | 2349 |
3 | Mrvova Alena | 2236 | 1-1 | WGM | Borulya Ekaterina | 2348 | |
4.32 | 44 | IPCA | 21-1 | 56 | Kyrgyzstan | ||
1 | WFM | Shliahtich Galina | 2197 | 1-0 | WIM | Ostry Irina | 2232 |
2 | Tallova Ivana | 2153 | 1-0 | Korsakova Tatiana | 2050 | ||
3 | WFM | Melnik Galina | 2144 | 1-1 | Tilenbaeva Janyl | 0 |
3.kolo
3.3 | 2 | Hungary | 2-2 | 27 | Slovakia | ||
1 | GM | Leko Peter | 2743 | 1-1 | GM | Movsesian Sergei | 2651 |
2 | GM | Polgar Judit | 2685 | 1-1 | GM | Ftacnik Lubomir | 2603 |
3 | GM | Almasi Zoltan | 2672 | 1-1 | GM | Timoscenko Gennadij | 2509 |
4 | GM | Ruck Robert | 2572 | 1-1 | IM | Markos Jan | 2480 |
3.13 | 65 | Turkmenistan | 1-3 | 17 | Czech Republic | ||
1 | IM | Kakageldyev Amanmurad | 2468 | 1-1 | GM | Babula Vlastimil | 2590 |
2 | FM | Annaberdiev Meilis | 2305 | 0-1 | GM | Navara David | 2567 |
3 | FM | Ovezov Artek | 2353 | 1-1 | GM | Oral Tomas | 2546 |
4 | IM | Odeev Handszar | 2461 | 0-1 | GM | Haba Petr | 2534 |
3.6 | 10 | Germany | 11-11 | 19 | Czech Republic | ||
1 | WGM | Kachiani-Gersinska Ketino | 2439 | 1-1 | WGM | Jackova Jana | 2361 |
2 | WGM | Paehtz Elisabeth | 2349 | 1-0 | WGM | Krupkova Petra | 2296 |
3 | WGM | Micic Jordanka | 2357 | 0-1 | WGM | Ptacnikova Lenka | 2224 |
3.15 | 42 | Finland | 0-3 | 20 | Slovakia | ||
1 | WIM | Koskela Niina | 2271 | 0-1 | WGM | Pokorna Regina | 2362 |
2 | WIM | Rantanen Tanja | 2166 | 0-1 | WGM | Hagarova Zuzana | 2333 |
3 | Puuska Heini | 2077 | 0-1 | Mrvova Alena | 2236 | ||
3.16 | 27 | Belarus | 3-0 | 44 | IPCA | ||
1 | WIM | Tetenkina Irina | 2251 | 1-0 | WFM | Shliahtich Galina | 2197 |
2 | WIM | Popova Natalija | 2247 | 1-0 | Tallova Ivana | 2153 | |
3 | Sharevich Anna | 2257 | 1-0 | Korelova Antonina | 0 | ||
3.42 | 91 | ICSC | 2-1 | 71 | Botswana | ||
1 | Gonchar Svetlana | 0 | 1-0 | Mokgacha Keitumetse | 0 | ||
2 | Ryvova Anna | 0 | 1-1 | Lopang Tshepiso | 0 | ||
3 | Nazarova Olga | 0 | 1-1 | WFM | Mudongo Boikhutso | 2038 |
2.kolo
2.8 27 Slovakia 3-1 53 Peru 1 GM Movsesian Sergei 2651 1-1 GM Granda Zuniga Julio 2605 2 GM Ftacnik Lubomir 2603 1-0 IM Belli Mario 2401 3 GM Timoscenko Gennadij 2509 1-0 Pacheco Marco 2284 4 IM Markos Jan 2480 1-1 FM Esplana Christian 2352 2.32 17 Czech Republic 3-1 52 Finland 1 GM Hracek Zbynek 2607 1-0 GM Kallio Heikki 2471 2 GM Navara David 2567 1-0 IM Nyback Tomi 2445 3 GM Oral Tomas 2546 1-1 IM Karttunen Mika 2413 4 GM Vokac Marek 2507 1-1 FM Nyysti Sampsa 2410 2.10 25 Ecuador 21-1 44 IPCA 1 WGM Fierro Baquero M 2384 1-1 WFM Shliahtich Galina 2197 2 WIM Vasquez Ramirez R 2252 1-0 Tallova Ivana 2153 3 WFM Moncayo Romero E 2173 1-0 WFM Melnik Galina 2144 2.12 20 Slovakia 1-2 4 Ukraine 1 WGM Pokorna Regina 2362 1-1 WGM Zhukova Natalia 2436 2 WGM Hagarova Zuzana 2333 0-1 WGM Vasilevich Tatjana 2415 3 Ciganikova Andrea 2170 1-1 WGM Gaponenko Inna 2411 2.16 19 Czech Republic 21-1 30 Kazakhstan 1 WGM Jackova Jana 2361 1-0 WGM Sergeeva Maria 2350 2 WIM Sikorova Olga 2292 1-0 Zigangirova Sofya 2241 3 WGM Ptacnikova Lenka 2224 1-1 Aketaeva Dana 2127
1.kolo
1.17 86 Faroe Islands 1-3 17 Czech Republic 1 FM Nilssen John Arni 2385 0-1 GM Hracek Zbynek 2607 2 IM Rodgaard John 2345 1-1 GM Babula Vlastimil 2590 3 FM Olsen Heini 2248 1-1 GM Haba Petr 2534 4 Nolsoe Eydun 2236 0-1 GM Vokac Marek 2507 1.27 97 Angola 0-4 27 Slovakia 1 Domingos Catarino 2247 0-1 GM Movsesian Sergei 2651 2 Agnelio Amorin 2266 0-1 GM Ftacnik Lubomir 2603 3 IM Sousa Armindo 2214 0-1 GM Timoscenko Gennadij 2509 4 IM Aderito Pedro 2262 0-1 IM Manik Mikulas 2419 1.19 64 Malaysia 1-21 19 Czech Republic 1 Siti Zulaikha 2019 1-1 WGM Jackova Jana 2361 2 Nie Lim Jean 2165 0-1 WGM Krupkova Petra 2296 3 Ibrahim Eliza Hanin 2015 0-1 WIM Sikorova Olga 2292 1.20 20 Slovakia 21-1 65 Italy 1 WGM Pokorna Regina 2362 1-0 Costantini Laura 2052 2 WGM Hagarova Zuzana 2333 1-1 Ambrosi Eleonora 2059 3 Mrvova Alena 2236 1-0 Arnetta Maria Teresa 2050 1.42 42 Finland 3-0 91 ICSC 1 WIM Koskela Niina 2271 1-0 Rossinskaya Ljudmilla 0 2 WIM Rantanen Tanja 2166 1-0 Gonchar Svetlana 0 3 Puuska Heini 2077 1-0 Ryvova Anna 0 1.44 44 IPCA 3-0 93 Tunesia 1 WFM Shliahtich Galina 2197 1-0 Matoussi Amina 0 2 Tallova Ivana 2153 1-0 Mechergui Awatef 0 3 WFM Melnik Galina 2144 1-0 Matoussi Amani 0