mego@px.psg.sk
  Propozície turnajov, termíny zaujímavých šachových akcií, výsledky zasielajte na mego@seznam.cz
Archív starších správ po mesiacoch
Termínový kalendár
Linky na chess stránky
Archiv osobností
História otvorení
Šachová história
 
 

12/2017

15.12.-17.12.2017   Malenovice 11.Talent Cup mládež surma.m@centrum.cz
15.12.2017   Nové Zámky DL NR kraj mládež oliver.ralik@gmail.com    
16.12.2017   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
16.12.2017   Brno O preborníka Králova Pole mládež Rmoulis@email.cz  
16.12.2017   Spišské Vlachy Liga mládeže Spiša-3.turnaj mládež paliol@centrum.sk    
16.12.2017   Žilina Spektrum chess mládež danav@centrum.sk    
16.12.2017   Trnava-Modranka Vianočná Tirnavia mládež julius.gajarsky@gmail.com
16.12.2017   Bardejov Vianočný turnaj mládeže mládež      
16.12.2017   Zvolen Vianočný turnaj 9.kôl-2x14 minút sachovnica@chesszv.sk  
16.12.2017   Bludov 6.Vánoční turnaj 7.kôl-2x20 minút voracjirka@centrum.cz    
16.12.2017   Sendražice 47.Vánoční bleskový turnaj blesk vaclav.uhlir@gmail.com    
17.12.2017   Písek VC Jihočeského kraje-1.turnaj mládež j.stredak@seznam.cz    
23.12.2017   Svitavy Vánoční turnaj mládež adolfkrusina@seznam.cz    
23.12.2017   Praha 22.O vánočního kapra mládež jave9@seznam.cz  
23.12.2017   Červený Kostelec 3.Vánoční šachový turnaj 9.kôl-2x15 minút j.vacek007@seznam.cz    
26.12.2017   Vlčnov 30.Vánoční turnaj 9.kôl-2x15 minút      
26.12.2017   Bystřice pod Hostýnem 36.Štěpánsky turnaj blesk      
26.12.2017   Kostelec nad Orlicí 24.Vánoční turnaj 9.kôl-2x15 minút blazek.t@seznam.cz    
26.12.2017   Liptovské Sliače 32.Kapustnicový turnaj blesk mr.dvorkysro@gmail.com    
26.12.2017   Bakov nad Jizerou 21.Vánoční turnaj jednotlivců blesk    
26.12.2017   Chotýšany 33.Memoriál S.Vojty blesk ondrej.matejovsky@centrum.cz  
26.12.2017   Rokytnice nad Jizerou Vánoční krkonošský rapid 9.kôl-2x15 minút zhollman@seznam.cz    
26.12.2017   Senica Šachový turnaj u Troch dedkú 9.kôl-2x15 minút tomas.pericka@gmail.com  
26.12.2017   Chrudim Chrudimský vánoční rabl 9.kôl kokesb@seznam.cz    
26.12.-31.12.2017   Košice Furča Open 7.kôl.-90m+30s/ť vojjto@gmail.com    
26.12.-30.12.2017   Brno 42.Olexův memoriál 7.kôl ikelt@volny.cz  
27.12.-30.10.2017   Bardejov 4.FIDE Open Bardejov 7.kôl-90m+30s bskbardejovchess@gmail.com
27.12.2017   Belá nad Cirochou 10.Zlatý pešiak 2 turnaje marekstutika@gmail.com    
27.12.2017   Uhlířske Janovice 18.Vánoční turnaj 7.kôl-2x20 minút vilim.sach@centrum.cz    
27.12.2017   Tábor 60.Táborská věž 3 turnaje abartos@volny.cz  
27.12.2017   Bojnice Vianočný turnaj GPX mládež dobrotka@sachprievidza.sk    
28.-30.12.2017   Rychnov nad Kněžnou 2.Vánoční Rychnov 6.kôl-30m+30s/ť panda.daniel@tiscali.cz  
28.12.2017   Horní Stropnice Vánoční šachové setkání 7.kôl-2x20 minút vilibald.rolinek@seznam.cz    
28.12.2017   Bratislava Vianočný turnaj        
28.12.2017   Fačkov 5.Zimný šachový turnaj 2 turnaje lbalvan@slovanet.sk    
29.12.2017   Zákopčie 2.Holeštiakov memoriál dvojice pavol.sedlacek@gmail.com    
29.12.2017   Vsetín Silvestrovský turnaj blesk jos.kovarik@seznam.cz    
29.12.2017   Ružomberok Pecka Open blesk press@sachrbk.sk  
29.12.2017   Stropkov Vianočný turnaj 2 turnaje eduard.panko@gmail.com  
30.12.2017   Bratislava Ricoh Open dobrá nálada blesk    
30.12.2017   Čadca 8.Memoriál V.Taranu 9.kôl-2x15 minút daniel.postek@gmail.com  
30.12.2017   Trstená 11.O pohár primátora 9.kôl-2x15 minút trstenasach@gmail.com    
30.12.2017   Praha MČR v bleskovkách blesk sekretariat@chess.cz  
30.12.2017   Vrbové 12.Turnaj Karola Slováka 9.kôl-2x15 minút michalpodjavorinsky@gmail.com
30.12.2017   Pohorelá Vianočný turnaj 9.kôl-2x15 minút adamik@pobox.sk    
30.12.2017   Modra 23.Memoriál Dr.J.Federiča 9.kôl-10m+5s/ť skmodra@gmail.com
30.12.2017   Rychnov nad Kněžnou Vánoční rapid Rychnov 9.kôl-7m+4s/ť panda.daniel@tiscali.cz  
30.12.2017   Oldříš 12.Memoriál J.Pavliše 9.kôl-15m+5s/ť vladimir.jirmasek@seznam.cz    
31.12.2017   Košice Silvestrovský blicák blesk vojjto@gmail.com    
31.12.2017   Lužany 40.Silvestrovský turnaj 9.kôl-2x15 minút Lmach139@gmail.com    

1/2018

3.1.2018   Banská Bystrica 22.Novoročný šachový turnaj 2 turnaje zdenekgregorbb@gmail.com    
5.1.2018   Bratislava O pohár BŠA mládež sachovaakademia@gmail.com
5.1.-7.1.2018   Rajecké Teplice 3.Skalka Open 7.kôl-45m+15s/ťah fera@hitech.cz  
6.1.2018   Prievidza 26.Buď pozdravené Slovensko 9.kôl-2x15 minút b.majzlan@gmail.com    
6.1.2018   Považské Podhradie DL TN kraj 2x45m+10s/ť bielikp@px.psg.sk  
6.1.2018   Kremnica Kremnická veža        
6.1.2018   Margecany 22.Turnaj dvojíc blesk radopacholsky@hotmail.com    
6.1.2018   Praha 199.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
6.1.2018   Bílovec 11.Novoroční turnaj města Bílovece 9.kôl-2x15 minút bilovec@rapidtour.cz  
6.1.2018   Citov 7.Citovská třikrálová rošáda 9.kôl-2x15 minút petrlavrincik@seznam.cz    
6.1.-7.1.2018   Extraliga SR 7. a 8.kolo        
9.1.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
12.1.-19.1.2018   Praha 17.Open Praha Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    
13.1.2018   Kroměříž Okresná žiacka liga mládež oplustil.v@seznam.cz    
13.1.-14.1.2018   Extraliga ČR 5. a 6.kolo        
20.1.2018   Košice 17.Košická žiacka liga-4.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
20.1.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
20.1.-27.1.2018   Mariánské Lázně 17.Open Mariánske Lázně Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    

2/2018

10.2.2018   Praha 200.VC SK DP Praha rapid ruzena.pribylova@gmail.com
10.2.-11.2.2018   Extraliga ČR 7. a 8.kolo        
13.2.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
14.2.2018   Valašská Polanka 1.Vasto tour mládež vl.hrtan@seznam.cz    
17.2.2018   Košice 17.Košická žiacka liga-5.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
17.2.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
24.2.-3.3.2018   Liberec 18.Open Liberec Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    

3/2018

2.3.-4.3.2018   Extraliga SR 9., 10. a 11.kolo        
3.3.2018   Čadca GPX Spektrum mládež        
10.3.2018   Praha 201.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
13.3.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
17.3.2018   Dubnica n/v. Turnaj GPX mládež        
17.3.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  

4/2018

6.4.-8.4.2018   Extraliga ČR 9., 10. a 11.kolo        
7.4.2018   Košice 17.Košická žiacka liga-6.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
7.4.2018   Čadca GPX Spektrum mládež        
7.4.2018   Praha 202.VC SK DP Praha rapid ruzena.pribylova@gmail.com
10.4.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
14.4.2018   Jablůnka 1.Vasto tour mládež sachy-mladez@seznam.cz    
14.4.2018   Písek 20.O putovní pohár starostky 9.kôl-2x20 minút j.stredak@seznam.cz    
21.4.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
21.4.-28.4.2018   Tatralandia MSR detí a mládeže mládež        
27.4.-2.5.2018   Bratislava Open Slovan        

5/2018

8.5.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
12.5.2018   Topolčany MSR rapid detí a mládeže mládež        
12.5.2018   Praha 203.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
19.5.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
19.5.2018   Bratislava Memoriál Tadeuša Nemca        
26.5.-2.6.2018   Tatranské Matliare MSR seniorov          
27.5.2018   Považské Podhradie Turnaj družstiev 9.kôl-2x15 minút      

6/2018

12.6.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
16.6.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
23.6.2018   Praha 204.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com

7/2018

                 
                 

8/2018

                 
                 

9/2018

                 
                 

10/2018

                 
                 

11/2018

                 
                 

12/2018

                 
                 

webautor Peter Mego mego@seznam.cz