mego@px.psg.sk
  Propozície turnajov, termíny zaujímavých šachových akcií, výsledky zasielajte na mego@seznam.cz
Archív starších správ po mesiacoch
Termínový kalendár
Linky na chess stránky
Archiv osobností
História otvorení
Šachová história
 
 

9/2022

24.9.-1.10.2022   Kežmarok MSR jednotlivcov 2 turnaje prvasachova@gmail.com  
24.9.-29.9.2022   Bratislava 41.Open Slovan 7.kôl-90m+30s/ť munklubo@gmail.com
24.9.-28.9.2022   Planá nad Lužnicí 11.Svatováclavský turnaj 7.kôl-60m+30s/ť sachklub.tabor@seznam.cz
24.9.2022   KE-Ťahanovce 18.Ťahanovce rapid 9.kôl-10m+5s/ť k.hruska54@gmail.com  
24.9.2022   L.Mikuláš Talent - 1.turnaj mládež juraj.ivanlm@gmail.com
24.9.2022   BA-Dúbravka 22.Hodový turnaj 9.kôl-2x15 minút jan.vavrak@gmail.com  
24.9.2022   Písek 24.O pohár starostky 9.kôl-15m+5s/ť tejnorpa@atlas.cz
24.9.2022   Protivín - ODLOŽENÉ Turnaj v pivovare Platan blesk elfi.ves@seznam.cz    
25.9.2022   Cífer 4.Hodový turnaj 9.kôl-10m+5s/ť sarmirmilos@zoznam.sk  
25.9.2022   Tomášovce Tomášovská liga mládeže-1.turnaj mládež 64garry64@gmail.com  
28.9.2022   Brno 17.Memoriál O.Šípka 9.kôl-2x15 minút JezdciJundrov@seznam.cz    
28.9.2022   Srbice 5.Srbický rapid 7.kôl-15m+5s/ť radek.bayer@seznam.cz
28.9.2022   Týnec n.S. Turnaj 80.let TJ Jawa Brodce 9.kôl-2x20 minút karel.jukl@gmail.com  
30.9.-2.10.2022   Bratislava exe: Slovakia open 9.kôl-45m+10s/ť podujatia.skmodra@gmail.com  

10/202

1.10.2022   Podunajské Biskupice O pohár mestskej časti 2 turnaje karol.paluska@gmail.com  
1.10.2022   BA-Petržalka 16.O pohár predsedu BSK 2022 družstvá wlk1977@yahoo.com  
1.10.2022   Dolní Benešov 36.Memoriál K.Osmančíka 9.kôl-12m+3s/ť radimkrupa@seznam.cz  
1.10.2022   Nedakonice 14.Memoriál V.Hory mládež rostislav.huna@gmail.com  
1.10.2022   Orlová 1.Open Orlová 9.kôl-2x15 minút jino61@quick.cz  
1.10.2022   Praha Seniorka 2022 7.kôl-2x20 minút alexej@simecek.org
1.10.2022   Brno Bleskovky Zdeňka Páska blesk neklanv@seznam.cz  
1.10.2022   Nepomuk 28.Memoriál Dr.Kadery 7.kôl-2x20 minút pcekan@seznam.cz    
2.10.2022   Velvary Comax Open 9.kôl-2x20 minút sachyvelvary@post.cz
2.10.2022   Jaroměř 20.Memoriál V.Vomáčky 7.kôl-2x15 minút peca.stanek@seznam.cz    
7.10.-9.10.2022   Olomouc Podzimní šachový festival 2 turnaje biolci@volny.cz    
8.10.2022   Praha Oaza Akrop open mládež jakub.cmiko@foosball.cz  
9.10.2022   BA-Rača Future champions liga 2022/2023 2 turnaje huncar.martin@gmail.com  
15.10.-16.10.2022   CZE Extraliga ČR 1. a 2.kolo        
22.10.2022   Tomášovce Tomášovská liga mládeže-2.turnaj mládež 64garry64@gmail.com    
22.10.2022   Hlinsko 9.Hlinecký dvojpěšec dvojice janka100@seznam.cz    
22.10.-23.10.2022   SVK Extraliga SR 1. a 2.kolo        
28.10.2022   BA-Rača Všetkých svätých šachistov 4 turnaje huncar.martin@gmail.com    
29.10.2022   Nitra MSR v bleskovom šachu blesk        

11/2022

5.11.2022   Mohelnice 35.Mohelnice Open 9.kôl-15m+3s/ť sachymohelnice@seznam.cz    
5.11.-12.11.2022   Hradec Králové 12.Open Hradec Králové 3 turnaje ave-kontakt@outlook.cz  
6.11.2022   BA-Rača Future champions liga 2022/2023 2 turnaje huncar.martin@gmail.com    
12.11.-19.11.2022   Brno 11.Open Brno 4 turnaje ave-kontakt@outlook.cz  
12.11.2022   Mistrovice 24.Turnaj J.Masopusty 9.kôl-15m+5s/ť khalbrstat@seznam.cz    
17.11.2022   Plzeň 23.Pilsner Urquell Open 9.kôl-2x20 minút sk.garde.kaznejov@seznam.cz  
18.11.2022   Radava MSR družstiev ml.žiakov rapid mládež        
19.11.2022   Radava MSR jednotlivcov rapid mládež        
19.11.-25.11.2022   VT Sliezsky dom Tatry SIM-SIM Tour          
20.11.2022   Radava MSR družstiev st.žiakov rapid mládež        
21.11.-24.11.2022   Radava Dorastenecká liga          
26.11.2022   Tomášovce Tomášovská liga mládeže-3.turnaj mládež 64garry64@gmail.com    

12/2022

3.12.-4.12.2022   CZE Extraliga ČR 3. a 4.kolo        
4.12.2022   BA-Rača Future champions liga 2022/2023 2 turnaje huncar.martin@gmail.com    
10.12.2022   Rajec 16.Šachový král Rajca          
10.12.2022   Velké Losiny O losinského kapra          
10.12.-11.12.2022   SVK Extraliga SR 3. a 4.kolo        
26.12.2022   Liptovské Sliače 35.Kapustnicový turnaj          

1/2023

7.1.-8.1.2023   CZE Extraliga ČR 5. a 6.kolo        
6.1.-13.1.2023   Praha 21.Open Praha 4 turnaje ave-kontakt@outlook.cz  
14.1.-21.1.2023   Mariánske Lázně 21.Open Mariánske Lázně 6 turnajov ave-kontakt@outlook.cz  
15.1.2023   BA-Rača Future champions liga 2022/2023 2 turnaje huncar.martin@gmail.com    
21.1.-22.1.2023   SVK Extraliga SR 5. a 6.kolo        

2/2023

12.2.2023   BA-Rača Future champions liga 2022/2023 2 turnaje huncar.martin@gmail.com    
18.2.-19.2.2023   CZE Extraliga ČR 7. a 8.kolo        
24.2.-3.3.2023   Liberec 22.Open Liberec 3 turnaje ave-kontakt@outlook.cz  
25.2.-26.2.2023   SVK Extraliga SR 7. a 8.kolo        

3/2023

4.3.-11.3.2023   Plzeň 11.Open Plzeň 4 turnaje ave-kontakt@outlook.cz  
13.3.2023   BA-Rača Future champions liga 2022/2023 2 turnaje huncar.martin@gmail.com    
24.3.-26.3.2023   CZE Extraliga ČR 9., 10. a 11.kolo        
31.3.-2.4.2023   SVK Extraliga SR 9., 10. a 11.kolo        

4/2023

23.4.2023   BA-Rača Future champions liga 2022/2023 2 turnaje huncar.martin@gmail.com    
                 

5/2023

7.5.2023   BA-Rača Future champions liga 2022/2023 2 turnaje huncar.martin@gmail.com    
20.5.-27.5.2023   Vysoké Tatry 19.MSR seniorov          

6/2023

                 
                 

7/2023

7.7.-10.7.2023   Topolčany 7.Šampionáít amatérov          
13.7.-30.7.2023   Pardubice 34.Czech Open festival      
17.7.-21.7.2023   BA-Rača Pohár strelca 3 turnaje        
31.7.-4.8.2023   Bratislava Bratislavské šachové leto          

8/2023

11.8.-14.8.2023   Košice 13.Memoriál L.Kotána          
19.8.-27.8.2023   Jeseník 33.Jeseník Open 2 turnaje pav.kor@seznam.cz    
27.8.-1.9.2023   BA-Dúbravka 10.O pohár SNP          

9/2023

1.9.-3.9.2023 Priedhorie 26.Open Považské Podhradie          
                 

10/2023

                 
                 

11/2023

                 
                 

12/2023

                 
                 

webautor Peter Mego mego@seznam.cz