mego@px.psg.sk
  Propozície turnajov, termíny zaujímavých šachových akcií, výsledky zasielajte na mego@seznam.cz
Archív starších správ po mesiacoch
Termínový kalendár
Linky na chess stránky
Archiv osobností
História otvorení
Šachová história
 
 

8/2020

3.8.-15.8.2020   Bratislava-Rača Bratislavské šachové léto 5 turnajov huncar.martin@gmail.com
7.8.-15.8.2020   Drienica MSR jednotlivcov   dcuker@gmail.com  
8.8.-9.8.2020   Staré Město Staroměstský openíček 9.kôl-25m+5s/ť GMkana@seznam.cz  
8.8.-15.8.2020   Praha 7.Open Letní Praha Czech Tour 2019/20    
8.8.-15.8.2020   Rakovník 32.Jiráskův memoriál 9.kôl-90m/40t+30m+30s/ť pofo@seznam.cz
8.8.-16.8.2020   Staré Město 18.Fide Open Staré Město 2 turnaje PODUJATIE ZRUŠENÉ    
8.8.-16.8.2020   Rychnov n.K. MČR seniorov 6 turnajov panda.daniel@tiscali.cz
15.8.-22.8.2020   Ľubovnianske kúpele MSR mládeže jednotlivcov mládež prvasachova@gmail.com
15.8.-22.8.2020   Olomouc 23.Olomoucké šachové léto Czech Tour 2019/20 PODUJATIE ZRUŠENÉ      
15.8.-23.8.2020   Jeseník 30.Jeseník open 2020 2 turnaje pav.kor@seznam.cz  
17.8.-23.8.2020   Nové Hrady 1.Open Nové Hrady 2 turnaje cernikr@volny.cz  
22.8.-30.8.2020   Košice 2.Cassovia Chess Open 7.kôl-90m+30s/ť repasky.karol@gmail.com    
22.8.2020   Brezno 5.Šachový turnaj 9.kôl-2x10 minút peterkolesar87@gmail.com    
22.8.-29.8.2020   Říčany 18.Pohár města Říčany 2 turnaje openricany@sachovnice.eu  
23.8.2020   Levice 14.O pohár primátora 9.kôl-10m+2s/ť sachlevice@gmail.com    
23.8.-30.8.2020   Skalica 2.O pohár mesta 9.kôl.-90m/40ť+30m+30s/ť tomas.pericka@gmail.com  
23.8.-30.8.2020   Brno 45.Veltržní turnaj 9.kôl-90m+30s/ť lokobrno@email.cz
23.8.-30.8.2020   Plzeň 19.Medzinárodný šachový festival 4 turnaje info@sachovyfestivalplzen.cz
23.8.-29.8.2020   Liptovský Ján 41.MSR TPaV 90m+30s/ť nika.konkolova@gmail.com    
24.8.-28.8.2020   Bratislava 47.Memoriál O.Rintela mládež brintel@trustpay.eu
27.8.-30.8.2020   Olomouc 22.Turnaj přátelství 3 turnaje biolci@volny.cz    
28.8.-29.8.2020   Košice 2.Casovia chess open blitz maratón repasky.karol@gmail.com  
28.8.-30.8.2020   Priedhorie 23.Open Považské Podhradie 9.kôl-45m+10s/ť bielikp@px.psg.sk / 60 hráčov
28.8.-1.9.2020   BA-Dúbravka 9.O pohár SNP 7.kôl-90m/40ť+10m+30s/ť turnaj@dubravan.eu
29.8.2020   Ružomberok Sladovňa cup 11.kôl-10m+2s/ť jaromirbednar@gmail.com  
29.8.2020   Spišské Vlachy 3.Sabinka cup 2 turnaje andrejslatkovsky11@gmail.com    
29.8.2020   Nymburk 6.O pohár starosty 9.kôl-15m+3s/ť sachynymburk@seznam.cz
29.8.2020   Prušánky Blesk FIDE Podluží blesk sachy-souteze@email.cz
29.8.2020   České Budějovice Prebor mesta České Budějovice 7.kôl-15m+5s/ť hostasa.p@seznam.cz
30.8.2020   Košice 2.Casovia chess open blitz dvojíc repasky.karol@gmail.com  

9/2020

1.9.-6.9.2020   Vranov nad Topľou Vranovský šach 7,kôl.-60m+30s/ť chytram@gmail.com    
4.6.-6.9.2020   Tatranské Matliare Extraliga SR záverečné trojkolo          
5.9.2020   Pečky 64.Memoriál J.Zadiny blesk jirinigrin@quick.cz  
5.9.2020   Libina 34.Libinská věž 9.kôl-2x20 minút voracjirka@seznam.cz    
5.9.2020   Havlíčkův Brod O krále a královnu Vysočiny 10.kôl-10m+3s/ť chesshb@seznam.cz    
5.9.2020   Česká Třebová 2.O pohár Maxe Švabinského        
5.9.2020   Hostinné 64.Memoriál F.Šoulavého blesk ulman.t@seznam.cz  
6.9.2020   Bytča 8.O putovný pohár TZOB Bytča   PODUJATIE ZRUŠENÉ      
6.9.2020   Šurany 30.O pohár primátora blesk pevecer@gmail.com    
11.9.-13.9.2020   Topolčany MSR mládeže v rapid šachu mládež        
12.9.2020   Topolčany MSR jednotlivcom blesk blesk        
12.9.2020   Brno 26.O pohár bystrcké radnice 9.kôl-2x20 minút petria@seznam.cz  
12.9.2020   Počátky 14.Rapid turnaj 9.kôl-2x15 minút alexajar@volny.cz    
12.9.2020   Moravský Beroun 23.O pohár města 9.kôl-2x15 minút sakal.milan@seznam.cz    
12.9.2020   Hlinsko 21.O pohár města blesk slavomil.dvorak@seznam.cz    
12.9.-19.9.2020   Valašská Bystřice 12.Valašská Bystřice 2020 9.kôl.-90m/40ť+15m+30s/ť hana.obsivacova@gmail.com
13.9.2020   Topolčany Memoriál J.Chudého          
13.9.2020   Medlovice O pohár starostky 9.kôl-2x15 minút volcik@tradix.cz    
15.9.2020   Bratislava 12.Open Air šachmat cup          
17.9.-28.9.2020   Pardubice 31.Czech Open festival      
18.9.-20.9.2020   Banská Bystrica 24.Open Banská Bystrica 9.kôl-40m+10s/ť zdenekgregorbb@gmail.com    
19.9.2020   Bratislava O pohár firmy Dansk 9.kôl-10m+5s/ť sklar_m@centrum.sk  
19.9.2020   Šlapanice 4.Líte boje pod radničním mečem 7.kôl-2x20 minút kavkaspalapice@gmail.com  
19.9.2020   Strakonice 3.Strakonický rumpál 7.kôl-20m+5s/ť sachstrakonice@email.cz  
25.9.-28.9.2020   Žďár nad Sázavou Open Vysočina 2020 7.kôl-90m+30s/ť oburkav@gmail.com  
26.9.2020   Nedakonice 12.Memoriál Vrastislava Hory mládež dobesovavera@seznam.cz    
26.9.2020   Ústí nad Orlicí 50.Orlická šachovnice mládež smajzr@email.cz    
26.9.-3.10.2020   Tatranská Lomnica Open Tatry 9.kôl-90m/40t+15m+30s/ť sturc@slovan-bratislava.com
27.9.2020   Valašské Mězříčí 9.Memoriál PhDr.Jiřího Zajíce 9.kôl-12m+4s/ť joska43@seznam.cz    

10/2020

3.10.2020   Višňové Výročný rapid Višňové 2020          
3.10.2020   Jeseník 2.Memoriál S.Hastíka 7.kôl-15m+3s/ť pav.kor@seznam.cz    
4.10.2020   Písek 22.Open Písek 9.kôl-2x20 minút j.stredak@seznam.cz    
10.10.2020   Bratislava Memoriál MUDr.Tedeuša Nemca 9.kôl-2x15 minút munklubo@gmail.com  

11/2020

7.11.2020   Mohelnice Mohelnice Open          
14.11.2020   Mistrovice 23.Turnaj Járy Masopusta 9.kôl-15m+5s/ť khalbrstat@seznam.cz    

12/2020

29.12.2020   Zákopčie 5.Šachový Holeštiakov memoriál rodinné dvojice pavol.sedlacek@gmail.com    
                 

webautor Peter Mego mego@seznam.cz