mego@px.psg.sk
  Propozície turnajov, termíny zaujímavých šachových akcií, výsledky zasielajte na mego@seznam.cz
Archív starších správ po mesiacoch
Termínový kalendár
Linky na chess stránky
Archiv osobností
História otvorení
Šachová história
 
 

7/2019

11.7.-28.7.2019   Pardubice 30.Czech Open festival j.mazuch@avekont.cz
20.7.-27.7.2019   Praha MŠD - 1.turnus 3 druhy turnajov jindra.kollerova@mybox.cz  
20.7.-27.7.2019   Liberec Open Desko Liberec 9.kôl-90m/40ť+30m+30s/ť desko.liberec@seznam.cz
26.7.-28.7.2019   Detva FIDE Open chess Detva 7.kôl-2x120 minút fialapeter28@gmail.com  
27.7.-3.8.2019   Praha MŠD - 2.turnus 3 druhy turnajov jindra.kollerova@mybox.cz  
28.7.-4.8.2019   Planá nad Lužnicí 15.VC Tábora 90m/40ť+30m+30s/ť havluj.zdenek@seznam.cz  

8/2019

12.7.-13.9.2019   Bratislava Doprastav Cup kruhový      
1.8.-4.8.2019   Prešov 12.Open Prešov 7.kôl-90m+30s/ť jaro.banoci@gmail.com  
1.8.-4.8.2019   Levice Memoriál E.Tótha 7.kôl-90m+30s/ť m.chlpik1@gmail.com  
1.8.-11.8.2019   Bratislava ME mládeže 8-18rokov mládež      
2.8.-4.8.2019   Oravská Poruba Open Gäcel 7.kôl-60m+30s/ť homolka.jakub97@gmail.com  
2.8.-9.8.2019   Praha 6.Open Letní Praha 4 turnaje j.mazuch@avekont.cz  
3.8.2019   Kremnica Memoriál K.Kvietka 9.kôl-2x15 minút bohus.wollner@gmail.com    
3.8.-10.8.2019   Rakovník 31.Jiráskův memoriál 90m/40ť+30m+30s/ť pofo@seznam.cz
8.8.-11.8.2019   Pohorelá Fide Open Pohorelá 7.kôl-2x120 minút adamik@pobox.sk    
10.8.2019   Nitrianský Hrádok 1.Memoriál Ľ Uhríka 9.kôl-2x15 minút pevecer@zoznam.sk    
10.8.-17.8.2019   Olomouc 22.Olomoucké šachové léto festival j.mazuch@avekont.cz  
17.8.-25.8.2019   Jeseník 29.Jeseník Open 2 turnaje pa.kor@seznam.cz  
17.8.-25.8.2019   Staré Město 17.Fide Open Staré Město 2 turnaje trubjo@seznam.cz  
19.8.-23.8.2019   Bratislava 46.Memoriál O.Rintela mládež brintel@trustpay.eu  
24.8.2019   Nový Bor 42.Fejfarův memoriál blesk p.boleslav@novoborsky-sk.cz  
25.8.2019   Humenné 6.Open Check Mate 7.kôl-20m+5s/ť sachy@reinter.sk  
25.8.-31.8.2019   Košice 1.Casovia Chess Open 9.kôl-90m+30s/ť cassovia.open@gmail.com  
25.8.-31.8.2019   Skalica 1.Open Skalica 9.kôl-90m/40ť+30m+30s/ť tomas.pericka@gmail.com
25.8.-1.9.2019   Brno 44.Veltržní turnaj 2 turnaje lokobrno@email.cz  
28.8.-1.9.2019   Bratislava-Dúbravka 8.O pohár SNP 7.kôl-90m/40ť+10m+30s/ť turnaj@dubravan.eu    
29.8.-1.9.2019   Nové Zámky 12.Putový pohár priateľstva 9.kôl-90m+30s/ť marius.h@centrum.sk    
30.8.-1.9.2019   Priedhorie 22.Open Považské Podhradie 9.kôl-45m+10s/ť bielikp@px.psg.sk
31.8.2019   Jablonné nad Orlicí 10.Memoriál L.Krejčího 9.kôl-15m+5s/ť golemcz@seznam.cz    

9/2019

7.9.2019   Bratislava 6.Dansk Cup 9.kôl-10m+5s/ť sklar_m@centrum.sk  
7.9.2019   Liptovský Hrádok 7.O pohár primátora 7.kôl-15m+5s/ť pekar@chess.sk    
7.9.2019   Pečky 63.Zadinův memoriál blesk jirinigrin@quick.cz    
7.9.2019   Libina 33.Libinská věž 9.kôl-2x20 minút voracjirka@centrum.cz    
7.9.2019   Kozlov 1.O pohár M.Švabinského 9.kôl-12m+3s/ť ivoprax@gmail.com    
7.9.-14.9.2019   Valašská Bystřice 11.šachový festival 9.kôl-90m/40ť+30m+30s/ť hana.obsivacova@gmail.com    
8.9.2019   Bytča 7.O pohár TZOB 9.kôl-13m+2s/ť frolo.miro@gmail.com    
8.9.2019   Turnov Turnovský granát 9.kôl-15m+2s/ť zdenek.marsalek@quick.cz  
8.9.-14.9.2019   Kadaň 10.Open Kadaň 7.kôl-90m/40ť+30m+30s/ť romansvarc@seznam.cz    
14.9.2019   Nitra 12.O pohár primátora 9.kôl-2x15 minút fzelovic@gmail.com    
14.9.2019   Osuské 2.Perycup družstvá rapid tomas.pericka@gmail.com  
14.9.2019   Brno Otvorený turnaj Kociánky 9.kôl-2x15 minút jarmilkakolkova@seznam.cz    
14.9.2019   Počátky 13.Turnaj v rapid šachu 9.kôl-2x15 minút alexajar@volny.cz    
14.9.2019   Strakonice 2.Strakonický rumpál 9.kôl-2x20 minút sachstrakonice@email.cz    
14.9.2019   Moravský Beroun 22.O pohár města 9.kôl-2x15 minút sakal.milan@seznam.cz    
15.9.2019   Sabinov Torysa open 9.kôl-10m+5s/ť vojjto@gmail.com    
15.9.2019   Brno-Bystrc 25.Pohár bystrcké radnice 9.kôl-2x15 minút petria@seznam.cz  
20.-22.9.2019   Banská Bystrica Open Banská Bystrica 9.kôl-40m+10s/ť zdenekgregorbb@gmail.com    
21.9.2019   Cífer 3.Hodový turnaj 9.kôl-10m+5s/ť sarmirmilos@zoznam.sk    
21.9.2019   Prostějov Prostějovský koník 7.kôl-2x15 minút Karel.Virgler@seznam.cz    
21.9.2019   Šlapanice u Brna 3.Líte boje pod radničním mečem 7.kôl-2x20 minút kavkaslapanice@gmail.com  
27.9.-29.9.2019   Nitra 2.Nitriansky šachový festival mládež    
28.9.2019   Bratislava-Dúbravka Dúbravský hodový turnaj 9.kôl-2x15 minút jan.vavrak@gmail.com    
28.9.2019   Žilina Žilinský šachový festival          
28.9.2019   Brno 14.Memoriál O.Šípka 9.kôl-2x15 minút JezdciJundrov@seznam.cz  
28.9.2019   Zábřeh 4.Trendex open 9.kôl-2x20 minút motelukovare@email.cz    
28.9.-5.10.2019   Tatranská Lomnica Open Tatry 9.kôl-90m/40ť+15m+30s/ť sturc@slovan-bratislava.com
29.9.2019   Višňové Rapid Višňové 9.kôl-2x15 minút java@centrum.sk    
29.9.2019   Šurany 29.O pohár primátora blesk pevecer@zoznam.sk    

10/2019

5.10.2019   Šumperk šumPERSKÝ ŠACHový turnaj 4.kolá-55m+7s/ť voracjirka@centrum.cz    
11.10.-15.10.2019     Šachový vlak        
26.10.-2.11.2019   Hradec Králové 10.Open Hradec Králové 3 turnaje j.mazuch@avekont.cz  

11/2019

3.11.-9.11.2019   Brno 9.Open Brno 2 turnaje j.mazuch@avekont.cz  
                 

12/2019 - 2020

26.12.-1.1.2020   Litomyšl 20.Open Litomyšl 2 turnaje j.mazuch@avekont.cz  
27.12.2019   Šurany 18.O Venušin pohár          
3.1.-5.1.2020   Rajcké Teplice 5.Skalka Open 7.kôl-45m+15s/ť fera@feravrana.cz  
10.1.-17.1.2020   Praha 19.Open Praha 4 turnaje j.mazuch@avekont.cz  
18.1.-25.1.2020   Mariánske Lázně 19.Open Mariánske Lázně festival j.mazuch@avekont.cz  
22.2.-29.2.2020   Liberec 20.Open Liberec 3 turnaje j.mazuch@avekont.cz  

webautor Peter Mego mego@seznam.cz