mego@px.psg.sk
  Propozície turnajov, termíny zaujímavých šachových akcií, výsledky zasielajte na mego@seznam.cz
Archív starších správ po mesiacoch
Termínový kalendár
Linky na chess stránky
Archiv osobností
História otvorení
Šachová história
 
 

8/2017

14.8.-20.8.2017   Košice Letný turnaj Košice 7.kôl-90m+30s roman.juhar@gmail.com  
17.8.-20.8.2017   Bardejov 38.Šachový turnaj SNP uzatvorený turnaj  
18.8.-21.8.2017   Bratislava 44.Memoriál O.Rintela mládež brintel@trustpay.eu
19.8.2017   Žilina Žilinský šachový festival 3 turnaje gajdosik.kszz@gmail.com  
19.8.-26.8.2017   Prostějov 12.Wisconsin Cup 9.kôl Karel.Virgler@seznam.cz  
19.8.-27.8.2017   Rychnov n.Kněžnou Rychnovský šachový festival 6 turnajov panda.daniel@tiscali.cz
19.8.-27.8.2017   Jeseník 27.Jeseník Open 9.kôl pav.kor@seznam.cz
20.8.2017   Humenné Open Check mate 2017 7.kôl-20m+5s/ť sachy@reinter.sk
25.8.-29.8.2017   Bojnice Open Bojnice 7.kôl dobrotka@sachprievidza.sk  
25.8.-27.8.2017   Oravská Priehrada 7.Fide Open Oravská priehrada 7.kôl-60m+30s/ť palo0307@mail.t-com.sk  
26.8.2017   Brezová pod Bradlom Apkotour-13.turnaj 9.kôl-2x15 minút tomas.pericka@gmail.com  
26.8.2017   Kaplice 10.Turnaj v rapid šachu 7.kôl-2x20 minút vaclavlefler@quick.cz    
26.8.-2.9.2017   Říčany 15.Pohár města Říčany 90m+30s/ť openricany@sachovnice.eu
26.8.-2.9.2017   Havířov 18.Open Havířov 9.kôl hurta.ji@seznam.cz
27.8.-3.9.2017   Brno 42.Veltržní šachový turnaj 2 turnaje lokobrno@email.cz
29.8.-2.9.2017   Bratislava 6.Open FIDE Dúbravan 7.kôl turnaj@dubravan.eu
31.8.-3.9.2017   Nové Zámky 10.Putovný pohár priateľstva 7.kôl-90m+30s sach@info-system.sk

9/2017

1.9.-3.9.2017   Priedhorie 20.Open Považské Podhradie 9.kôl-45m+10s/ť bielikp@px.psg.sk
1.9.-3.9.2017   Vinianske jazero 13.Fide rapid v Hoteli Jazero 9.kôl-2x59 minút gerberyr@yahoo.com  
2.9.2017   Libina 31.Libinská věž 9.kôl-2x20 minút niko.har@seznam.cz    
2.9.-3.9.2017   Vlčnov Šachový festival prednášek IM Babula, GM Cvek koutnyy@gmail.com    
2.9.2017   Mistrovice 8.Memoriál L.Krejčího 9.kôl-2x20 minút golemcz@seznam.cz    
2.9.2017   Srbice 2.Srbický rapid 7.kôl-15m+5s/ť radek.bayer@seznam.cz
2.9.2017   Bátorové Kosihy Memoriál Klaudie Kráľ 7.kôl-2x15 minút pallag59@gmail.com    
3.9.2017   Hostomice 18.Posvícenský turnaj blesk ji.kaderabek@tiscali.cz    
3.9.-9.9.2017   Kadaň 8.Open Kadaň 7.kôl romansvarc@seznam.cz
7.9.-10.9.2017   Ľubovnianské kúpele 7.Sorea Open 7.kôl.-90m+30s/ť pravsachova@gmail.com  
9.9.2017   Nitra 10.O pohár primátora 9.kôl-2x15 minút fzelovic@gmail.com  
9.9.2017   Bratislava O pohár firmy Dansk 9.kôl-10m+5s/ť sklar_m@centrum.sk
9.9.2017   Brezová pod Bradlom Apkotour-14.turnaj 9.kôl-2x15 minút tomas.pericka@gmail.com  
9.9.2017   Pečky 61.Memoriál J.Zadiny blesk jirinigrin@quick.cz    
9.9.2017   Turnov Turnovský granát 9.kôl-15m+2s/ť zdenek.marsalek@quick.cz    
9.9.2017   Počátky 11.Turnaj v rapid šachu 9.kôl-2x15 minút alexajar@volny.cz    
9.9.2017   Liptovský Hrádok 5.Pohár primátora mesta 7.kôl-15m+5s/ť pekar@chess.sk    
9.9.2017   Moravský Beroun 20.O pohár města 9.kôl-2x15 minút sakal.milan@seznam.cz    
9.9.-16.9.2017   Valašská Bystřice 8.Valašská Bystřice 2017 9.kôl-2h/40ť+30m hana.obsivacova@gmail.com
9.9.-10.9.2017   Most MČR mládeže rapid mládež korschner@seznam.cz    
10.9.2017   Bytča 5.O putovný pohár TZOB 9.kôl-2x15 minút frolo.miro@gmail.com  
12.9.2017   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
15.9.2017   Bardejov MO Bardejova v rapid šachu 7.kôl-15m+3s/ť bskbardejovchess@gmail.com  
15.9.-17.9.2017   Čadca Kysucký pohár 2017 7.kôl-60m+30s/ť daniel.postek@gmail.com  
16.9.2017   Brno Přebor JMŠS jednotlivcov blesk neklanv@seznam.cz  
17.9.2017   Šurany 27.Pohár primátora blesk pevecer@seznam.sk    
17.9.2017   Boršice Burčákový turnaj družstvá blesk volcik@tradix.cz    
22.9.-24.9.2017   Banská Bystrica 21.Open Banská Bystrica 9.kôl-40m+10s/ť      
23.9.2017   Brezová pod Bradlom Apkotour-15.turnaj 9.kôl-2x15 minút tomas.pericka@gmail.com  
23.9.2017   Knězeves u Rakovníka Kolešovický rapid 9.kôl-2x15 minút rdkwasserbauer@gmail.com    
23.9.2017   Košice-Ťahanovce 15.Open rapid 9.kôl-10m+5s/ť pedrol@centrum.sk    
23.9.2017   Bratislava-Dúbravka Hodový turnaj 9.kôl-2x15 minút jan.vavrak@gmail.com    
23.9.2017   Prostějov Prostějovský koník 7.kôl-2x15 minút Karel.Virgler@seznam.cz    
23.9.2017   Pardubice 19.Memoriál Č.Honsy 9.kôl-15m+3s/ť vladimirdudek@gmail.com  
23.9.2017   Šlapanice Rapid šach 7.kôl-2x20 minút kavkaslapanice@gmail.com  
23.9.2017   Dolní Benešov 31.Memoriál K.Osmančíka 9.kôl-15m+2s/ť radimkrupa@seznam.cz
23.9.2017   Turnov Pohár ČR v rapide družstiev 9.kôl-15m+5s/ť zdenek.marsalek@quick.cz    
23.9.-30.9.2017   Třebíč 11.Open Vysočina Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    
24.9.2017   Višňové Rapid Višňové 9.kôl-2x15 minút java@centrum.sk    
24.9.2017   Sabinov 21.Torysa Open 9.kôl-10m+5s/ť dcuker@gmail.com  
28.9.2017   Brno 12.Memoriál O.Šípka 9.kôl-2x15 minút jezdcijundrov@seznam.cz
28.9.-1.10.2017   Jánske Lázně 15.Pohár penzionu Protež 3 turnaje jarda.smid292@gmail.com    
30.9.2017   Žilina Spektrum chess-1.turnaj mládež        
30.9.2017   Kežmarok Memoriál L.Gurčíka 7.kôl-2x20 minút merceli@centrum.sk  
30.9.-1.10.2017   Šumperk šumPERSKÝ ŠACHový turnaj 7.kôl-55m+7s/ť voracjirka@seznam.cz    
30.9.-1.10.2017   Extraliga SR 1. a 2.kolo        

10/2017

1.10.2017   Vnorovy Memoriál FK+MG 9.kôl-2x15 minút zd.uricar@seznam.cz  
1.10.-8.10.2017   Hradec Králové 8.Open Hradec Králové Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    
8.10.-15.10.2017   Tatranská Lomnica 63.Open Tatry 9.kôl sturc@slovan-bratislava.com
10.10.2017   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
13.10.-17.10.2017     Šachový vlak        
14.10.2017   Praha 6.Memoriál J.Hradila 7.kôl-2x25 minút soukalrudolf@seznam.cz    
21.10.2017   Zábřeh 2.Trendex Open 9.kôl-2x20 minút      
28.10.2017   Brno-Bystrc 23.Pohár bystrcké radnice 9.kôl-2x20 minút petria@seznam.cz    

11/2017

11.11.-12.11.2017   Extraliga SR 3. a 4.kolo        
11.11.-18.11.2017   Brno 7.Open Brno Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    
14.11.2017   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
18.11.-19.11.2017   Extraliga ČR 1. a 2.kolo        
19.11.-25.11.2017   Plzeň 9.Open Plzeň Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    

12/2017

2.12.-3.12.2017   Extraliga ČR 3. a 4.kolo        
9.12.2017   Dražkovce 3.Mikulášsky turnaj 9.kôl-2x15 minút igorremen1@gmail.com    
9.12.2017   Kouty nad Desnou 25.Losinský kapr 9.kôl-15m+3s/ť viktorin@ceramtec.cz    
9.12.-10.12.2017   Extraliga SR 5. a 6.kolo        
12.12.2017   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  

1/2018

6.1.-7.1.2018   Extraliga SR 7. a 8.kolo        
9.1.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
12.1.-19.1.2018   Praha 17.Open Praha Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    
13.1.-14.1.2018   Extraliga ČR 5. a 6.kolo        
20.1.-27.1.2018   Mariánské Lázně 17.Open Mariánske Lázně Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    

2/2018

10.2.-11.2.2018   Extraliga ČR 7. a 8.kolo        
13.2.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
24.2.-3.3.2018   Liberec 18.Open Liberec Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    

3/2018

2.3.-4.3.2018   Extraliga SR 9., 10. a 11.kolo        
13.3.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  

4/2018

6.4.-8.4.2018   Extraliga ČR 9., 10. a 11.kolo        
10.4.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  

5/2018

8.5.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
26.5.-2.6.2018   Tatranské Matliare MSR seniorov          

6/2018

12.6.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
                 

7/2018

                 
                 

8/2018

                 
                 

9/2018

                 
                 

10/2018

                 
                 

11/2018

                 
                 

12/2018

                 
                 

webautor Peter Mego mego@seznam.cz