mego@px.psg.sk
  Propozície turnajov, termíny zaujímavých šachových akcií, výsledky zasielajte na mego@seznam.cz
Archív starších správ po mesiacoch
Termínový kalendár
Linky na chess stránky
Archiv osobností
História otvorení
Šachová história
 
 

11/2017

18.11.-19.11.2017   Topolčany MSR blesk jednotlivci a družstvá riabov@chess.sk  
19.11.-25.11.2017   Plzeň 9.Open Plzeň Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz  
22.11.2017   Prievidza Okres ZŠ mládež dobrotka@sachprievidza.sk    
23.11.2017   Dubnica n/V. Okres ZŠ mládež ludmilatomanikova@gmail.com  
23.11.2017   Velké Leváre Okres Malacky ZŠ mládež cvcmalacky.zborovna@gmail.com    
23.11.2017   Trenčín Okres ZŠ TN+NM mládež        
24.11.2017   Pov.Bystrica Okres ZŠ mládež bielikp@px.psg.sk    
25.11.2017   Prešov Šarišská liga mládeže-1.kolo mládež cisarik953@gmail.com    
25.11.2017   Šumperk šumPERSKÝ ŠACHový turnaj 4.kolá-55m+5s/ťah voracjirka@centrum.cz    
25.11.2017   Holešov Okresná žiacka liga mládež oplustil.v@seznam.cz    
25.11.2017   Mistrovice 20.Turnaj Járy Masopusta 9.kôl-2x20 minút khalbrstat@seznam.cz  
25.11.2017   Kežmarok Liga mládeže Spiša-2.turnaj mládež marceli@centrum.sk  
25.11.2017   Malacky Detský šachový festival mládež      
27.11.2017   Topolčany Kraj NR ZŠ a SŠ mládež riabov@chess.sk    
28.11.2017   Banská Bystrica Kraj BB ZŠ a SŠ mládež zdenekgregorbb@gmail.com    
28.11.2017   Trenčín Kraj TN ZŠ a SŠ mládež dobrotka@sachprievidza.sk    
28.11.2017   Zákamenné Kraj ZA ZŠ a SŠ mládež kocurjanzak@gmail.com  
28.11.2017   Humenné Kraj PO ZŠ a SŠ mládež sachy@reinter.sk    
29.11.2017   Trnava Kraj TT ZŠ a SŠ mládež rasto.diviak@gmail.com    
30.11.2017   Bratislava Kraj BA ZŠ mládež wlk1977@yahoo.com    

12/2017

1.12.2017   Bratislava Kraj BA SŠ mládež wlk1977@yahoo.com    
1.12.2017   Košice Kraj KE ZŠ a SŠ mládež        
1.12.2017   Bratislava 4.Mikulášsky turnaj mládež sachovaakademia@gmail.com
2.12.2017   Rajec O šachového krála Rajca mládež        
2.12.2017   L.Mikuláš Talent - 3.turnaj mládež pekar@chess.sk  
2.12.2017   Košice 17.Košická žiacka liga-3.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
2.12.2017   Loštice 8.O pohár krále Tvarůžka 9.kôl-2x20 minút      
2.12.-3.12.2017   Extraliga ČR 3. a 4.kolo        
3.12.2017   Tábor 13.Čertovské šachy dvojice sachklub.tabor@seznam.cz
5.12.2017   Topolčany 11.Šachový turnaj sv.Mikuláša mládež zocharskyturnaj@gmail.com    
6.12.2017   Topolčany SR ZŠ a SŠ mládež        
9.12.2017   Považská Bystrica Mikulášsky turnaj GPX mládež mego@seznam.cz
9.12.2017   Dražkovce 3.Mikulášsky turnaj 9.kôl-2x15 minút igorremen1@gmail.com    
9.12.2017   Humenné Reinter Grand Prix - 2.turnaj mládež sachy@reinter.sk    
9.12.2017   Praha 198.VC SK DP Praha rapid ruzena.pribylova@gmail.com
9.12.2017   Kouty nad Desnou 25.Losinský kapr 9.kôl-15m+3s/ť viktorin@ceramtec.cz  
9.12.2017   Francova Lhota 1.Vasto tour mládež kctfrancovka@seznam.cz    
9.12.-10.12.2017   Extraliga SR 5. a 6.kolo        
12.12.2017   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
15.12.-17.12.2017   Malenovice 11.Talent Cup mládež surma.m@centrum.cz  
16.12.2017   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
16.12.2017   Žilina Spektrum chess mládež        
16.12.2017   Trnava-Modranka Vianočná Tirnavia mládež julius.gajarsky@gmail.com  
16.12.2017   Zvolen Vianočný turnaj 9.kôl-2x14 minút sachovnica@chesszv.sk  
16.12.2017   Bludov 6.Vánoční turnaj 7.kôl-2x20 minút voracjirka@centrum.cz    
23.12.2017   Svitavy Vánoční turnaj mládež adolfkrusina@seznam.cz    
23.12.2017   Praha 22.O vánočního kapra mládež jave9@seznam.cz  
26.12.2017   Vlčnov 30.Vánoční turnaj 9.kôl-2x15 minút      
26.12.2017   Bystřice pod Hostýnem 36.Štěpánsky turnaj blesk      
26.12.2017   Kostelec nad Orlicí 24.Vánoční turnaj 9.kôl-2x15 minút blazek.t@seznam.cz    
26.12.-31.12.2017   Košice Furča Open          
26.12.-30.12.2017   Brno 42.Olexův memoriál 7.kôl ikelt@volny.cz  
27.12.-30.10.2017   Bardejov 4.FIDE Open Bardejov 7.kôl-90m+30s bskbardejovchess@gmail.com
27.12.2017   Uhlířske Janovice 18.Vánoční turnaj 7.kôl-2x20 minút vilim.sach@centrum.cz    
29.12.2017   Zákopčie 2.Holeštiakov memoriál          
29.12.2017   Vsetín Silvestrovský turnaj blesk jos.kovarik@seznam.cz    
30.12.2017   Bratislava Ricoh Open dobrá nálada blesk      
30.12.2017   Čadca 8.Memoriál V.Taranu 9.kôl-2x15 minút daniel.postek@gmail.com  
30.12.2017   Trstená 11.O pohár primátora 9.kôl-2x15 minút trstenasach@gmail.com    
30.12.2017   Praha MČR v bleskovkách blesk sekretariat@chess.cz  
30.12.2017   Vrbové 12.Turnaj Karola Slováka 9.kôl-2x15 minút michalpodjavorinsky@gmail.com    
30.12.2017   Pohorelá Vianočný turnaj 9.kôl-2x15 minút adamik@pobox.sk    
31.12.2017   Lužany 40.Silvestrovský turnaj 9.kôl-2x15 minút Lmach139@gmail.com    

1/2018

5.1.2018   Bratislava O pohár BŠA mládež sachovaakademia@gmail.com
5.1.-7.1.2018   Rajecké Teplice 3.Skalka Open 7.kôl-45m+15s/ťah fera@hitech.cz  
6.1.2018   Kremnica Kremnická veža          
6.1.2018   Margecany 22.Turnaj dvojíc blesk radopacholsky@hotmail.com    
6.1.2018   Praha 199.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
6.1.-7.1.2018   Extraliga SR 7. a 8.kolo        
9.1.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
12.1.-19.1.2018   Praha 17.Open Praha Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    
13.1.2018   Kroměříž Okresná žiacka liga mládež oplustil.v@seznam.cz    
13.1.-14.1.2018   Extraliga ČR 5. a 6.kolo        
20.1.2018   Košice 17.Košická žiacka liga-4.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
20.1.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
20.1.-27.1.2018   Mariánské Lázně 17.Open Mariánske Lázně Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    

2/2018

10.2.2018   Praha 200.VC SK DP Praha rapid ruzena.pribylova@gmail.com
10.2.-11.2.2018   Extraliga ČR 7. a 8.kolo        
13.2.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
14.2.2018   Valašská Polanka 1.Vasto tour mládež vl.hrtan@seznam.cz    
17.2.2018   Košice 17.Košická žiacka liga-5.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
17.2.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
24.2.-3.3.2018   Liberec 18.Open Liberec Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    

3/2018

2.3.-4.3.2018   Extraliga SR 9., 10. a 11.kolo        
3.3.2018   Čadca GPX Spektrum mládež        
10.3.2018   Praha 201.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
13.3.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
17.3.2017   Dubnica n/v. Turnaj GPX mládež        
17.3.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  

4/2018

6.4.-8.4.2018   Extraliga ČR 9., 10. a 11.kolo        
7.4.2018   Košice 17.Košická žiacka liga-6.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
7.4.2018   Čadca GPX Spektrum mládež        
7.4.2018   Praha 202.VC SK DP Praha rapid ruzena.pribylova@gmail.com
10.4.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
14.4.2018   Jablůnka 1.Vasto tour mládež sachy-mladez@seznam.cz    
21.4.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
21.4.-28.4.2018   Tatralandia MSR detí a mládeže mládež        
27.4.-2.5.2017   Bratislava Open Slovan        

5/2018

8.5.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
12.5.2018   Topolčany MSR rapid detí a mládeže mládež        
12.5.2018   Praha 203.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
19.5.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
19.5.2017   Bratislava Memoriál Tadeuša Nemca        
26.5.-2.6.2018   Tatranské Matliare MSR seniorov          

6/2018

12.6.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
16.6.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
23.6.2018   Praha 204.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com

7/2018

                 
                 

8/2018

                 
                 

9/2018

                 
                 

10/2018

                 
                 

11/2018

                 
                 

12/2018

                 
                 

webautor Peter Mego mego@seznam.cz