mego@px.psg.sk
  Propozície turnajov, termíny zaujímavých šachových akcií, výsledky zasielajte na mego@seznam.cz
Archív starších správ po mesiacoch
Termínový kalendár
Linky na chess stránky
Archiv osobností
História otvorení
Šachová história
 
 

10/2017

13.10.-17.10.2017     Šachový vlak      
13.10.-20.10.2017   Vyšná Bôca Banícky kahanec uzatvorené turnaje        
18.10.2017   Bratislava Turnaj začiatočníkov mládež brintel@trustpay.com
18.10.2017   Pohorelá Okres ZŠ mládež adamik@pobox.sk    
18.10.2017   Pezinok Okres ZŠ mládež tiborl.sw@gmail.com    
20.10.2017   Stropkov Okres ZŠ a SŠ mládež eduard.panko@gmail.com    
20.10.2017   Topolčany Okres ZŠ mládež zocharskyturnaj@gmail.com    
22.10.2017   Košice 17.Košická žiacka liga-1.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
21.10.2017   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
21.10.2017   Zábřeh 2.Trendex Open 9.kôl-2x20 minút      
21.10.2017   Zlín Okresná žiacka liga mládež josef.tomekZL@seznam.cz    
21.10.2017   Karolinka 1.Vasto tour mládež bambusek267@seznam.cz    
23.10.2017   Bratislava Okres ZŠ BA II mládež brintel@trustpay.eu  
24.10.2017   Bratislava Okres ZŠ BA IV mládež sachovaakademia@gmail.com  
24.10.2017   Hlohovec Okres ZŠ a SŠ mládež bystrik.tupy@gmail.com  
24.10.2017   Trnava Okres ZŠ mládež cvc.kalokagatia@gmail.com    
24.10.2017   Zákamenné Turnaj GPX mládež kocurjanzak@gmail.com    
25.10.2017   Bratislava Okres ZŠ BA I mládež peter.faltan@gmail.com    
25.10.2017   Lučenec Okres SŠ mládež radovan.sojka@gmail.com    
25.10.2017   Trnava Okres SŠ mládež cvc.kalokagatia@gmail.com    
26.10.2017   Topolčany Okres SŠ mládež riabov@chess.sk    
26.10.2017   Nitra Okres ZŠ a SŠ mládež cvcdomino@zoznam.sk    
27.10.2017   Detva Okres ZŠ mládež cvctrend.detva@gmail.com    
27.10.2017   Skalica Okres ZŠ mládež harastova09@gmail.com    
28.10.2017   Brno-Bystrc 23.Pohár bystrcké radnice 9.kôl-2x20 minút petria@seznam.cz    
28.10.2017   Znojmo Aesculap open 9.kôl-2x15 minút Lydiehemalova@seznam.cz  
29.10.-31.10.2017   Senica Jesenné sústredenie mládež rasto.diviak@gmail.com    
30.10.-31.10.2017   Košice Zlatý palcát mládež matias@cvckosice.sk    

11/2017

3.11.2017   Gemerská Polhora Okres Rožňava ZŠ mládež oz.sach.gp@gmail.com    
3.11.-5.11.2017   Senica Sústredenie s GM Cvekom Iniciatíva v šachu tomas.pericka@gmail.com
4.11.2017   Pov.Podhradie Turnaj o meč rytiera Podmanického mládež do 10 rokov bielikp@px.psg.sk
4.11.2017   L.Mikuláš Talent - 2.turnaj mládež pekar@chess.sk    
4.11.2017   Praha 197.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
4.11.2017   Mohelnice 31.Mohelnice Open 2017 9.kôl-2x20 minút volek.karel@atlas.cz    
4.11.2017   Morkovice Okresná žiacka liga mládež kstudeny@seznam.cz    
4.11.2017   Chomutov Podzimní turnaj mládež jiri.kaluzny@seznam.cz    
4.11.2017   Jihlava 23.Jihlavský koláč mládež widerlechner@centrum.cz    
8.11.2017   Bratislava Okres ZŠ BA III mládež peter.faltan@gmail.com    
11.11.-12.11.2017   Extraliga SR 3. a 4.kolo        
11.11.-18.11.2017   Brno 7.Open Brno Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    
14.11.2017   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
17.11.2017   Košice 6.Slobodná myseľ 9.kôl-10m+3s pedrol@centrum.sk  
17.11.2017   České Budějovice 25.Memoriál F.Černíka blesk      
18.11.2017   Košice 17.Košická žiacka liga-2.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
18.11.2017   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
18.11.-19.11.2017   Topolčany MSR blesk jendotlivci a družstvá riabov@chess.sk    
18.11.-19.11.2017   Extraliga ČR 1. a 2.kolo        
19.11.2017   Vyšší Brod 14.mezinárodní turnaj 7.kôl-2x20 minút mikul@centrum.cz    
19.11.-25.11.2017   Plzeň 9.Open Plzeň Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    
23.11.2017   Dubnica n/V. Okres ZŠ mládež ludmilatomanikova@gmail.com    
24.11.2017   Pov.Bystrica Okres ZŠ mládež bielikp@px.psg.sk    
25.11.2017   Holešov Okresná žiacka liga mládež oplustil.v@seznam.cz    
25.11.2017   Mistrovice 20.Turnaj Járy Masopusta 9.kôl-2x20 minút khalbrstat@seznam.cz    

12/2017

1.12.2017   Bratislava 4.Mikulášsky turnaj mládež sachovaakademia@gmail.com
2.12.2017   Rajec O šachového krála Rajca mládež        
2.12.2017   L.Mikuláš Talent - 3.turnaj mládež pekar@chess.sk    
2.12.2017   Košice 17.Košická žiacka liga-3.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
2.12.-3.12.2017   Extraliga ČR 3. a 4.kolo        
9.12.2017   Považská Bystrica Mikulášsky turnaj GPX mládež mego@seznam.cz
9.12.2017   Dražkovce 3.Mikulášsky turnaj 9.kôl-2x15 minút igorremen1@gmail.com    
9.12.2017   Praha 198.VC SK DP Praha rapid ruzena.pribylova@gmail.com
9.12.2017   Kouty nad Desnou 25.Losinský kapr 9.kôl-15m+3s/ť viktorin@ceramtec.cz    
9.12.2017   Francova Lhota 1.Vasto tour mládež kctfrancovka@seznam.cz    
9.12.-10.12.2017   Extraliga SR 5. a 6.kolo        
12.12.2017   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
15.12.-17.12.2017   Malenovice 11.Talent Cup mládež surma.m@centrum.cz  
16.12.2017   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
16.12.2017   Žilina Spektrum chess mládež        
27.12.-30.10.2017   Bardejov 4.FIDE Open Bardejov 7.kôl-90m+30s bskbardejovchess@gmail.com
29.12.2017   Zákopčie 2.Holeštiakov memoriál          
30.12.2017   Bratislava Ricoh Open dobrá nálada blesk      
30.12.2017   Čadca 8.Memoriál V.Taranu 9.kôl-2x15 minút daniel.postek@gmail.com  

1/2018

5.1.2018   Bratislava O pohár BŠA mládež sachovaakademia@gmail.com
5.1.-7.1.2018   Rajecké Teplice 3.Skalka Open 7.kôl-45m+15s/ťah fera@hitech.cz  
6.1.2017   Kremnica Kremnická veža          
6.1.2018   Praha 199.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
6.1.-7.1.2018   Extraliga SR 7. a 8.kolo        
9.1.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
12.1.-19.1.2018   Praha 17.Open Praha Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    
13.1.2018   Kroměříž Okresná žiacka liga mládež oplustil.v@seznam.cz    
13.1.-14.1.2018   Extraliga ČR 5. a 6.kolo        
20.1.2018   Košice 17.Košická žiacka liga-4.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
20.1.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
20.1.-27.1.2018   Mariánské Lázně 17.Open Mariánske Lázně Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    

2/2018

10.2.2018   Praha 200.VC SK DP Praha rapid ruzena.pribylova@gmail.com
10.2.-11.2.2018   Extraliga ČR 7. a 8.kolo        
13.2.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
14.2.2018   Valašská Polanka 1.Vasto tour mládež vl.hrtan@seznam.cz    
17.2.2018   Košice 17.Košická žiacka liga-5.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
17.2.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
24.2.-3.3.2018   Liberec 18.Open Liberec Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    

3/2018

2.3.-4.3.2018   Extraliga SR 9., 10. a 11.kolo        
10.3.2018   Praha 201.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
13.3.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
17.3.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  

4/2018

6.4.-8.4.2018   Extraliga ČR 9., 10. a 11.kolo        
7.4.2018   Košice 17.Košická žiacka liga-6.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
7.4.2018   Praha 202.VC SK DP Praha rapid ruzena.pribylova@gmail.com
10.4.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
14.4.2018   Jablůnka 1.Vasto tour mládež sachy-mladez@seznam.cz    
21.4.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  

5/2018

8.5.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
12.5.2018   Praha 203.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
19.5.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
26.5.-2.6.2018   Tatranské Matliare MSR seniorov          

6/2018

12.6.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
16.6.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
23.6.2018   Praha 204.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com

7/2018

                 
                 

8/2018

                 
                 

9/2018

                 
                 

10/2018

                 
                 

11/2018

                 
                 

12/2018

                 
                 

webautor Peter Mego mego@seznam.cz