mego@px.psg.sk
  Propozície turnajov, termíny zaujímavých šachových akcií, výsledky zasielajte na mego@seznam.cz
Archív starších správ po mesiacoch
Termínový kalendár
Linky na chess stránky
Archiv osobností
História otvorení
Šachová história
 
 

2/2018

17.2.2018   Košice 17.Košická žiacka liga-5.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
17.2.2018   Košice O pohár starostu MČ Sever 9.kôl-15m+2s/ť kancelariastarostu@kosicesever.sk    
17.2.2018   Dalešice 4.Fide rapid Pivovaru Dalešice 10.kôl-12m+3s/ť sviza81@seznam.cz  
17.2.2018   Rychvald u Ostravy 7.Slezský Open 2018 9.kôl-13m+2s/ť rychvald@rapidtour.cz  
21.2.2018   Bojnice Zimný turnaj GPX mládež dobrotka@sachprievidza.sk  
24.2.2018   L.Mikuláš Talent-5.turnaj mládež pekar@chess.sk    
24.2.2018   Brno 17.Gilarův memoriál mládež ladislav.palovsky@gmail.com    
24.2.2018   České Budějovice VC Jihočeského kraje mládež sachovaskola@qcc.cz  
24.2.-3.3.2018   Liberec 18.Open Liberec Czech Tour 2017/18 j.mazuch@avekont.cz    
26.-27.2.2018   Košice Levie srdce mládež matias@cvckosice.sk    
28.2.-3.3.2018   Bardejov FIDE Open Bardejov 7.kôl-90m+30s/ť bskbardejovchess@gmail.com

3/2018

1.3.-8.3.2018   České Budějovice Open QCC 9.kôl sachovaskola@qcc.cz  
2.3.-4.3.2018   Extraliga SR 9., 10. a 11.kolo        
3.3.2018   Bijacovce Liga mládeže Spiša-6.turnaj mládež paliol@centrum.sk    
3.3.2018   Čadca GPX Spektrum mládež        
3.3.2018   Štefanov O pohár starostu 2 turnaje kalmak@gbely.net    
3.3.2018   Dobrovice 13.Dobrovický rapid 9.kôl-2x15m+3s/ť roman.soltys@seznam.cz
5.3.-9.3.2018   Kľačno Jarný šachový festival          
10.3.2018   Hlohovec 8.Memoriál F.Bišču 2 turnaje malarpavol@centrum.sk  
10.3.2018   Praha 201.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
13.3.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
17.3.2018   Dubnica n/v. Turnaj GPX mládež gpxdubnica@gmail.com  
17.3.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
17.3.2018   Prešov 12.Víkendový turnaj pre všetkých 2 turnaje malarpavol@centrum.sk    
23.3.-25.3.2018   Nitra 2.O pohár NRŠA          
24.3.2018   L.Mikuláš Talent-6.turnaj mládež pekar@chess.sk    
24.3.2017   Žilina Spektrum chess mládež danav@centrum.sk    
29.3.-1.4.2018   Bratislava 34.Open Doprastav 7.kôl-90m+30s/ť nemsakd@gmail.com
29.3.-2.4.2018   Frýdek-Místek 39. TŠN festival a.stepanova@chessfm.cz  
30.3.-2.4.2018   Praha 5.Velikonoční open 6.kôl-2x120 minút migast@centrum.cz  

4/2018

6.4.-8.4.2018   Extraliga ČR 9., 10. a 11.kolo        
7.4.2018   Handlová Šachový turnaj rapid 9.kôl-2x15 minút f.krajcovic@email.cz    
7.4.2018   Košice 17.Košická žiacka liga-6.turnaj mládež jucisin.imrich@slposta.sk    
7.4.2018   Trakovice 9.GPX Trakovice 2 turnaje lukas.gazovic@gmail.com    
7.4.2018   Čadca GPX Spektrum mládež        
7.4.2018   Skalica Šachový festival detí a mládeže mládež harastova09@gmail.com    
7.4.2018   Praha 202.VC SK DP Praha rapid ruzena.pribylova@gmail.com
10.4.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
14.4.2018   Považská Bystrica Jarný turnaj mládež        
14.4.2018   Jablůnka 1.Vasto tour mládež sachy-mladez@seznam.cz    
14.4.2018   Písek 20.O putovní pohár starostky 9.kôl-2x20 minút j.stredak@seznam.cz    
21.4.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
21.4.2018   Bohuslavice 33.Bohuslavice Open 9.kôl-13m+2s/ť kriebel@volny.cz
21.4.-28.4.2018   Tatralandia MSR detí a mládeže mládež juraj.ivan@stonline.sk  
27.4.-2.5.2018   Bratislava Open Slovan (M BA kraja) 9.kôl-90m+30s/ť munklubo@gmail.com  
28.4.2018   Veľký Cetín 4.Open Cetín 9.kôl-2x15 minút opencetin@gmail.com  
28.4.2018   Nymburk O pohár starosty        

5/2018

5.5.2018   L.Mikuláš Talent-7.turnaj mládež pekar@chess.sk    
5.5.2018   Bratislava Memoriál Tadeuša Nemca        
5.5.-8.5.2018   Ľubovnianské kúpele Chess festival 2018 7.kôl-60m+30s/ť prvasachova@gmail.com    
8.5.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
11.5.2018   Topolčany MSR dr.mladší žiaci mládež riabov@chess.sk    
12.5.2018   Topolčany MSR jednotlivci mládež riabov@chess.sk    
12.5.2018   Bratislava Pohár starostu Dúbravky mládež      
12.5.2018   Praha 203.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
13.5.2018   Topolčany MSR dr.starší žiaci mládež riabov@chess.sk    
19.5.-20.5.2018   Považské Podhradie FIDE turnaj RŠA        
19.5.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
19.5.2018   Bratislava Memoriál Tadeuša Nemca        
19.5.2018   Skalička Memoriál Ing.J.Vozáka          
25.5.-27.5.2018   Ružomberok Chessfest 2018        
26.5.-2.6.2018   Tatranské Matliare MSR seniorov 2018 2 turnaje sturc@slovan-bratislava.com
27.5.2018   Považské Podhradie Turnaj družstiev 9.kôl-2x15 minút      
31.5.-3.6.2018   Remata MSR TPaV 7.kôl-45m+10s/ť nika.konkolova@gmail.com    

6/2018

12.6.2018   Brno Druhé úterý mládež mhurta@volny.cz  
16.6.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
22.6.-27.6.2018   L.Mikuláš V4 camp Liptov 2018 3 turnaje      
23.6.2018   Praha 204.VC SK DP Praha blesk ruzena.pribylova@gmail.com
30.6.-3.7.2018   Topolčany MSR amatérov do elo 2199 riabov@chess.sk    

7/2018

7.7.-15.7.2018   Banská Štiavnica MSR jednotlivcov 2 turnaje maros@livechess.sk  
27.7.-5.8.18   Kľačno 17.LŠT Koník mládež rohacek.miroslav@gmail.com  

8/2018

11.8.-18.8.2018   Olomouc Olomoucké šachové léto          
18.8.-26.8.2018   Jeseník 28.Jeseník Open 9.kôl pav.kor@seznam.cz  

9/2018

30.9.-7.10.2018   Tatranská Lomnica Open Tatry        
                 

10/2018

                 
                 

11/2018

                 
                 

12/2018

                 
                 

webautor Peter Mego mego@seznam.cz