mego@px.psg.sk
  Propozície turnajov, termíny zaujímavých šachových akcií, výsledky zasielajte na mego@seznam.cz
Archív starších správ po mesiacoch
Termínový kalendár
Linky na chess stránky
Archiv osobností
História otvorení
Šachová história
 
 

10/2018

20.10.2018   Brno O pohárek BVK mládež neklanv@sezanm.cz  
20.10.2018   Košice 18.Košická žiacká liga-1.turnaj mládež jurcisin.imrich@slposta.sk    
20.10.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
20.10.2017   Karolinka 1.Vasto tour-1.turnaj mládež bambusek267@seznam.cz    
23.10.2018   Bratislava ZŠ MO Bratislava IV mládež sachovaakademia@gmail.com    
23.10.2018   Michalovce ZŠ MO Michalovce mládež radoslavo14@gmail.com    
23.10.2018   Veľké Leváre ZŠ MO Malacky mládež domcvcmalacky.zborovna@gmail.com    
23.10.2018   Snina ZŠ MO Snina mládež      
24.10.2018   Bratislava ZŠ MO Bratislava II mládež brintel@trustpay.eu    
24.10.2018   Žilina SŠ MO Žilina mládež danav@centrum.sk    
24.10.2018   Čadca ZŠ a SŠ MO Čadca mládež daniel.postek@gmail.com    
24.10.2018   Lučenec ZŠ MO Lučenec mládež radovan.sojka@gmail.com    
24.10.2018   Partizánske ZŠ MO Partizánske a BN mládež dobrotka@sachprievidza.sk    
25.10.2018   Žilina ZŠ MO Žilina mládež danav@centrum.sk    
25.10.2018   Nitra ZŠ a SŠ Nitra mládež cvcdomino@zoznam.sk    
25.10.2016   L.Mikuláš ZŠ a SŠ MO L.Mikuláš mládež juraj.ivan@stonline.sk    
26.10.2018   Vranov n.T. ZŠ MO Vranov n.T mládež chytram@gmail.com    
26.10.2018   Hlohovec ZŠ a SŠ MO Hlohovec mládež bystrik.tupy@gmail.com    
26.10.2018   Topolčany ZŠ a SŠ MO Topolčany mládež sasariabov@gmail.com    
26.10.2018   Stropkov ZŠ a SŠ MO Stropkov mládež eduard.panko@gmail.com    
26.10.2018   Humenné ZŠ MO Humenné mládež alusikova@reinter.sk    
26.10.-29.10.2018   Jánske Lázně Pohár Penziónu Protež 3 turnaje jarda.smid@atlas.cz  
27.10.2018   Žilina Spektrum chess-1.turnaj mládež danav@centrum.sk    
31.10.-2.11.2018   Bratislava M BA kraj DL mládež wlk1977@yahho.com    

11/2018

3.11.2018   České Budějovice Memoriál F.Zabloudila 7.kôl-15m+3s/ť hostasa.p@seznam.cz    
3.11.2018   Mohelnice 32.Mohelnice open 9.kôl-2x20 minút      
3.11.2018   Pov.Podhradie Turnaj o meč rytiera Podmanického mládež do 10 rokov bielikp@psg.sk
3.11.2018   Praha PORG Open-68.turnaj mládež sach.porg@gmail.com  
3.11.-4.11.2018   CZE Extraliga ČR 1. a 2.kolo        
6.11.2018   Martin ZŠ a SŠ MO MT a TT mládež gsarluska@gmail.com    
7.11.2018   Prievidza ZŠ MO Prievidza mládež dobrotka@sachprievidza.sk    
7.11.2018   Senica ZŠ a SŠ MO Senica mládež rasto.diviak@gmail.com    
7.11.2018   Zákamenné ZŠ MO Námestovo mládež domkocurjanzak@gmail.com    
8.11.2018   Trenčín ZŠ MO TN a NM mládež orgon.dusan@gmail.com    
8.11.2018   Skalica ZŠ MO Skalica mládež harastova09@gmail.com    
8.11.2018   Bratislava Seriál Slovan GP-2.turnaj blesk riso.kolman@gmail.com  
9.11.2018   Lendak ZŠ MO Kežmarok mládež      
10.11.2018   Košice 18.Košická žiacká liga-2.turnaj mládež jurcisin.imrich@slposta.sk    
10.11.-11.11.2018   SVK Extraliga SR 1. a 2.kolo        
10.11.-17.11.2018   Brno 8.Open Brno Czech tour 2018/19 j.mazuch@avekont.cz  
13.11.2018   Nová Dubnica ZŠ MO Ilava mládež gpxdubnica@gmail.com    
15.11.2018   Bratislava ZŠ MO Bratislava I mládež peter.faltan@gmail.com    
16.11.2018   Bratislava ML v rapid šachu-2.kolo mládež nemsakd@gmail.com  
16.11.2018   Bratislava Staromestský šachový turnaj 5.kôl-10m+5s/ť rohacek.miroslav@gmail.com    
16.11.2018   Pov.Bystrica ZŠ MO Pov.Bystrica mládež bielikp@psg.sk    
17.11.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
17.11.2018   Plzeň 21.Pilsner Urquell Open 9.kôl-2x20 minút z.bartonicek@centrum.cz  
17.11.2018   Košice 7.Slobodná myseľ 9.kôl-10m+3s/ť pedrol@centrum.sk    
17.11.2018   Brno Akademické MČR blesk ttucnakk@seznam.cz  
17.11.2018   Brno Open turnaj pri AMČR blesk ttucnakk@seznam.cz  
17.11.2018   České Budějovice 26.Memoriál F.Černíka blesk      
18.11.-24.11.2018   Plzeň 10.Open Plzeň Czech tour 2018/19 j.mazuch@avekont.cz  
22.11.2018   Bratislava Seriál Slovan GP-3.turnaj blesk riso.kolman@gmail.com  
24.11.2018   Čadca Spektrum chess mládež        
24.11.2018   Mistrovice 21.Turnaj Járy Masopusta 9.kôl-2x20 minút khalbrstat@seznam.cz    
24.11.2018   Brankovice 21.O brankovického krále mládež stanislavlansky@seznam.cz    
24.11.2018   Jihlava 24.O jihlavský koláč mládež widerlechner@centrum.cz    
24.11.2018   Praha VC ŠK DP-205.turnaj blesk ruzena.pribylova@gmail.com  
27.11.2018   Trenčín ZŠ a SŠ MK Trenčín mládež dobrotka@sachprievidza.sk    

12/2018

1.12.2018   Rajec Král Rajca mládež        
1.12.2018   Praha PORG Open-69.turnaj mládež sach.porg@gmail.com  
1.12.2018   Loštice 9.O pohár krále Tvarůžka 9.kôl-2x20 minút    
1.12.-2.12.2018   CZE Extraliga ČR 3. a 4.kolo        
6.12.2018   Bratislava Seriál Slovan GP-4.turnaj blesk riso.kolman@gmail.com  
7.12.2018   Bratislava ML v rapid šachu-3.kolo mládež nemsakd@gmail.com  
8.12.2018   Pov.Bystrica Mikulášsky turnaj mládež        
8.12.2018   Dražkovce 4.Mikulášsky turnaj 9.kôl-2x15 minút igorremen1@gmail.com    
8.12.2018   Košice 18.Košická žiacká liga-3.turnaj mládež jurcisin.imrich@slposta.sk    
8.12.2018   Vyšší Brod 15.rapid turnaj 7.kôl-2x20 minút mikul@centrum.cz    
8.12.-9.12.2018   SVK Extraliga SR 3. a 4.kolo        
13.12.-16.12.2018   Malenovice 12.Talent Cup mládež zaruba@chessfm.cz    
15.12.2018   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
15.12.2018   Bludov 7.Vánoční turnaj 7.kôl-2x20 minút      
15.12.2018   Velké Losiny 26.O losinského kapra 9.kôl-15m+3s/ť viktorin@ceramtec.cz  
15.12.2018   Francova Lhota 1.Vasto tour-2.turnaj mládež kctfrancovka@seznam.cz    
21.12.2018   Bratislava ML v rapid šachu-4.kolo mládež nemsakd@gmail.com  
26.12.2018   Vlčnov 11.Memoriál J.Oharka 9.kôl-2x15 minút      
26.12.-31.12.2018   Jeseník 1.Xmas Jeseník Open 7.kôl-90m+30s/ť pav.kor@seznam.cz  
26.12.-1.1.2019   Litomyšl 1.Open Litomyšl Czech tour 2018/19 j.mazuch@avekont.cz  
29.12.2018   Zákopčie 3.Holeštiakov memoriál          
29.12.2018   Trstená 12.O pohár primátora 9.kôl-2x15 minút      
29.12.2018   Vrbové Turnaj Karola Slováka          
30.12.2018   Čadca 9.Memoriál V.Taranu 9.kôl-2x15 minút daniel.postek@gmail.com    
30.12.2018   Šúrovce Open rapid 9.kôl-2x15 minút        

1/2019

4.1.-6.1.2019   Rajecké Teplice 4.Skalka Open 7.kôl-45m+15s/ť fera@hitech.cz  
5.1.2018   Kremnica Kremnická veža          
5.1.2019   Praha PORG Open-70.turnaj mládež sach.porg@gmail.com  
11.1.-18.1.2019   Praha 18.Open Praha Czech tour 2018/19 j.mazuch@avekont.cz  
12.1.-13.1.2019   CZE Extraliga ČR 5. a 6.kolo        
18.1.2019   Bratislava ML v rapid šachu-5.kolo mládež nemsakd@gmail.com  
19.1.2019   Košice 18.Košická žiacká liga-4.turnaj mládež jurcisin.imrich@slposta.sk    
19.1.2019   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
19.1.-26.1.2019   Mariánske Lázně 18.Open Mariánske Lázně Czech tour 2018/19 j.mazuch@avekont.cz  

2/2019

2.2.2019   Praha VC ŠK DP-206.turnaj rapid ruzena.pribylova@gmail.com  
9.2.2019   Praha PORG Open-71.turnaj mládež sach.porg@gmail.com  
9.2.-10.2.2019   CZE Extraliga ČR 7. a 8.kolo        
16.2.2019   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
16.2.2019   Košice 18.Košická žiacká liga-5.turnaj mládež jurcisin.imrich@slposta.sk    
16.2.-17.2.2019   SVK Extraliga SR 5. a 6.kolo        
22.2.2019   Bratislava ML v rapid šachu-6.kolo mládež nemsakd@gmail.com  
23.2.-2.3.2019   Liberec 19.Open Liberec Czech tour 2018/19 j.mazuch@avekont.cz  

3/2019

9.3.2019   Praha PORG Open-72.turnaj mládež sach.porg@gmail.com  
9.3.-10.3.2019   SVK Extraliga SR 7. a 8.kolo        
15.3.2019   Bratislava ML v rapid šachu-7.kolo mládež nemsakd@gmail.com  
16.3.2019   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
29.3.-31.3.2018   CZE Extraliga ČR 9., 10. a 11.kolo        
30.3.2019   Košice 18.Košická žiacká liga-6.turnaj mládež jurcisin.imrich@slposta.sk    

4/2019

5.4.2019   Bratislava ML v rapid šachu-8.kolo mládež nemsakd@gmail.com  
12.4.-14.4.2019   SVK Extraliga SR 9., 10. a 11.kolo        
20.4.2019   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
26.4.2019   Bratislava ML v rapid šachu-9.kolo mládež nemsakd@gmail.com  

5/2019

11.5.2019   Praha VC ŠK DP-207.turnaj blesk ruzena.pribylova@gmail.com  
18.5.2019   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
25.5.2019   Praha PORG Open-73.turnaj mládež sach.porg@gmail.com  

6/2019

9.6.2019   Praha 3.Memoriál V.Měnčikové   ruzena.pribylova@gmail.com    
15.6.2019   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
                 
                 

7/2019

                 
                 

8/2019

                 
                 

9/2019

                 
                 

10/2019

                 
                 

11/2019

                 
                 

12/2019

                 
                 

webautor Peter Mego mego@seznam.cz